تشک طبی رویال

تشک طبی رویال

تشک رویال طبی

تشک طبی رویال با استفاده از بهترین مواد اولیه و جدیدترین تکنولوژی تولید شده است که با خرید آن می توان خوابی لذت بخش را تجربه نمود. تشک طبی رویال دارای مدل های بسیار متنوعی است که به واسطه همین امر به بهترین حالت ممکن پاسخگوی تمام نیاز ها بوده است. از جمله مدل های تشک طبی می توان به تشک طبی فنری و تشک طبی اسفنجی اشاره نمود. در این بین تشک طبی فنری دارای محبوبیت قابل توجهی می باشد زیرا با استفاده از آن می توان آرامش و راحتی را به بهترین حالت ممکن تجربه نمود و از بروز کمر درد جلوگیری به عمل آورد. تشک طبی فنری رویال نیز دارای مدل های مختلفی می باشد که درصد طبی بودن هریک به صورت دقیق مشخص شده است.

تشک طبی رویال مناسب برای دیسک کمر

دیسک کمر از جمله مشکلاتی است که بسیاری از افراد با آن رو به رو هستند و استفاده از تشک های نامناسب موجب تشدید آن می گردد. تشک رویال بهترین مدل از تشک را برای این افراد طراحی و تولید نموده است که افراد با استفاده از آن می توانند موجب کاهش درد کمر و همچنین تجربه خوابی آرام را داشته باشند. تشک طبی رویال در سه مدل تشک طبی فنر منفصل، تشک 70 درصد طبی و 100 درصد طبی موجود می باشد، که مدل 100 درصد طبی برای افرادی مناسب است که دارای دیسک کمر حاد هستند و مدل 70 در صد طبی برای افرادی است که از دیسک کمر خفیف رنج می برند. تشک طبی فنر منفصل نیز برای بیمارانی توصیه می شود که از مشکلات حادی در قسمت دیسک کمر و گودی کمر خود برخوردار هستند.

تشك رويال
 

تست و خرید تشک طبی رویال اصل

زمانی که قصد خرید تشک طبی را دارید، بایستی قبل از تهیه این محصول آن را آزمایش نمایید. به منظور انجام این عمل به پشت بر روی تشک بخوابید و دست خود را داخل گودی کمر قرار دهید. در صورتی که نتوانید دستتان را به داخل کمر سر دهید این تشک بسیار نرم است و اگر این امکان را داشتید که به آسانی می توانید دستتان را به داخل کمر فرو نماید، این تشک بسیار سفت است. در صورت وجود هریک از این مشاهدات بایستی از خرید این محصولات اجتناب نمود. تشک طبی رویال تشکی است که نه نرم است نه سفت و به همین جهت با استفاده از آن به کمر آسیبی وارد نمی گردد. همچنین به یاد داشته باشید که تشک طبی دارای سطح صاف و بدون شیب است.